• 1 z 3
 

Malý polštářek z vlněného včesu Besky Grunt

 

Polštářek 40 x 40 cm se snímatelným povlakem z vlněného včesu ze 100% přírodní ovčí vlny bez dalších příměsí. Je určený pro přímý kontakt s pokožkou. 

480 Kč
   
Kód produktu 110
Značka Besky
Webová stránka značky besky.cz
Kategorie Vlněné polštáře Besky Grunt
Záruka 2 roky
 

Vlněný polštář je tvořen vnitřním polštářkem a snímatelným povlakem. 

Snímatelný povlak na zip je vyroben z přírodní ovčí vlny vetkávané do úpletu v přírodní barvě. Přestože není opatřen žádnou další povrchovou látkou, není třeba jej povlékat.

Vnitřní výplňový polštář má náplň z polyesterových vloček, které jsou použité především pro jejich pružnost, měkkost a objemovou stálost. Všitý zipový uzávěr umožňuje snadné natřepání a regulování náplně. Povrchovým materiálem tohoto vnitřního polštáře je kvalitní tkanina ve složení bavlna / polyester. Je příjemná na omak, prodyšná a má vysokou životnost.

 

Údržba:

Povlaky z vlněného včesu doporučujeme často větrat na čerstvém vzduchu, ideální je přímo vlhké, mlhavé počasí. Vlna nasaje vlhkost, zvýší svůj objem a poté stačí povlaky jen vyprášit. Výrobky je vhodné občas vykartáčovat nebo vysát vysavačem (zvlášť před prvním použitím).

Snímatelný povlak lze rovněž velmi jemně ručně vyprat ve vlažné vodě při konstantní teplotě do 30°C. Do lázně přidejte prací gel z mýdlových ořechů, který výrobky nejen vypere, ale i ošetří. V případě většího znečištění doporučujeme ošetřit skvrnu nejprve žlučovým mýdlem. Lůžkoviny neždímat, jen lehce vymačkat a nechat volně uschnout rozložené ve vodorovné poloze. Nesušit na přímém zdroji tepla a ani nevystavovat přímému slunečnímu záření.

V případě silného znečištění přenechat odstranění profesionální čistírně.

Výplňové polštářky s polyesterovými vločkami lze prát až do teploty 95°C. 

 

Váha náplně 0,25 kg
Výrobek polštář
Rozměr: 40x40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: